2020.06.22-től 2020. 07. 17-ig a könyvtár a következő nyitvatartás szerint várja látogatóit!

Hétfő-péntek 10.00-14.00

KÖLCSÖNZÉS (online) KIADÁS és VISSZAVÉTEL DIPLOMÁZÓ HALLGATÓK RÉSZÉRE

• A diplomázóknak kötelező a diplomaosztó előtt (2020. JÚNIUS 25-IG) a kölcsönzött könyvek visszaadása, illetve az esetleges tartozás kiegyenlítése!
  • Könyvek visszavétele: személyesen a nyitvatartási időben vagy a könyvbedobó használatával (lásd lentebb).
  • Tartozás kiegyenlítése: személyesen készpénzben vagy átutalással az egyetem számlaszámára:

Moholy-Nagy Művészeti Egyetem

Számlaszám: 10032000-01493287-00000000

(A Közleménybe be kell írni, hogy: Könyvtári tartozás_név_ )

Az utalásról teljesítésigazolás megküldése a konyvtar@mome.hu e-mail címre!

Igénybe vehető szolgáltatások:

• KÖLCSÖNZÉS

A kölcsönzéshez előre, e-mailben a konyvtar@mome.hu címen kell leadni a kéréseket, ami alapján a könyvtárosok előre összekészítik a könyvcsomagokat, elvégzik a szükséges kölcsönzési adminisztrációt, majd előre egyeztetett időpontokban szolgáltatják a használók számára.

Kölcsönzés menete:

• A katalógusból (http://corvina.mome.hu/WebPac/CorvinaWeb) kiválasztott dokumentumok (max. 6 db) adatait (Cím, szerzőség, raktári jelzet) a konyvtar@mome.hu címre kérjük megküldeni.
  • A könyveket a hagyományos kölcsönzési időre adjuk ki.
  • Az előre összekészített dokumentumok átvétele során kérjük a távolságtartási előírások betartását (1,5 m) és szájmaszk használatát!
  • KÖNYVEK VISSZAVÉTELE

A kikölcsönzött könyveket a könyvtár könyvbedobó szekrényében helyezhetik el (a könyvtár bejárata előtt elhaladva, majd jobbra).

FONTOS! A visszaadott könyvek 72 órára karanténba kerülnek, ezt követően kerülnek le az olvasó nevéről és válnak újra elérhetővé a rendszerben. Bírságot ezen időszakra nem számolunk fel.

• HOSSZABBÍTÁS: személyesen, online a katalógusba belépve, e-mailben (konyvtar@mome.hu)
  • KÖNYVTÁRKÖZI SZOLGÁLTATÁSOK: a kérést a konyvtar@mome.hu vagy a tiry@mome.hu e-mail címre lehet küldeni. Az olvasó 1 -2 napon belül visszajelzést kap az adott kéréssel kapcsolatban. A könyvtárközi kérés feltétele, hogy a kérő már a MOME Könyvtárába beiratkozott olvasó legyen.