Örömmel értesítünk titeket, hogy a TÁMOP 4.2.5. keretén belül igényelt Arts and Architecture Complete adatbázis már elérhető az Egyetemünkön! Ez egy átfogó bibliográfiai adatbázis, amely több mint 730 akadémiai folyóirat, magazin és kereskedelmi kiadvány teljes körű indexelését és referátumait, több mint 330 periodikum és 215 könyv teljes szövegét, több mint 70 kiadvány válogatott szövegeit, valamint a Picture Desk és egyéb forrásból származó több mint 64 000 kép gyűjteményét tartalmazza. Az adatbázist széles körű használatra tervezték, művészetkutatók, művészek, tervezők, egyetemi hallgatók és általános érdeklődők számára.

Az adatbázis itt érhető el, és nyugodtan kérj segítséget könyvtárosainktól a használatához!