Jessica HemmingsEgyetemünkön 2013. február 6-án Jessica Hemmings fog előadást tartani, aki a dublini National College of Art & Design vizuális kultúra professzora, nemzetközileg elismert textilelméleti kutató, textiltervező.
Nyilvános, angol nyelvű előadásának a címe Writing on Making: bridging the theory/practice divide, amely lényegében ahhoz a kérdéskörhöz kapcsolódik, amivel az ősszel a TransferLab elindult: Mire való a teória a tervező/művész számára?

Jessica Hemmings számtalan cikket és kiállításrecenziót írt több textillel foglalkozó szakfolyóiratba (Textile: The Journal of Cloth & Culture, Surface Design Journal, Craft Arts International), amelyek közül több mint 80 cikk fulltext elérhető a MOME hálózatán belül az EBSCO Art & Architecture Complete adatbázisunkból erre a címre kattintva.

Várunk mindenkit szeretettel szerdán az A104-es teremben!

Jessica Hemmings

(a kép forrása)